.1

شرکت رادسان

شرکت رادسان فعالیت‌های خود را در زمینه نرم‌افزار، سخت‌افزار، انیمیشن و جلوه‌های ویژه رایانه‌ای آغاز کرد؛ در گذر سال‌ها و هم‌گام با پیشرفت تکنولوژی حوزه کاری شرکت توسعه پیدا کرد. امروز این شرکت یکی از پیش‌گامان نسل جدید خدمات فناوری ارتباطات است که با حضور و همیاری متخصصین مجرب تلاش می‌کند آگاهانه و هوشمندانه به بهترین شکل خدمات خود را ارائه دهد.

بیشتر

خدمات ارزش افزوده (VAS)

خدمات ارزش افزوده برای non-core services اصطلاح شناخته شده‌ای در حوزه ارتباطات است،‌ به طور خلاصه،‌ به کلیه خدمات بیش از سرویس‌های صوتی معمول و انتقال داده از طریق نمابر گفته می‌شود. در کل،‌ این سرویس می‌تواند در تمام صنایع و با کم‌ترین هزینه برای بیشتر شناخته شدن توسط مخاطبان استفاده شود.رادسان این امکان را فراهم کرده تا هزینه پیامک‌های خدمات ارزش افزوده شما توسط مخاطبین‌تان پرداخته شود. این خدمات فقط جنبه تفریح و سرگرمی و یا تبادل اطلاعات ندارد و بلکه باید به کاربردهای چندگانه آن نیز توجه ای ویژه ای داشت . این سرویس یک پل ارتباطی کاملا موثر بین اپراتور و مشترکین آن است.

پیامک برای اهدافی از قبیل تبلیغات، مراسلات اداری، کنترل، نظارت و نگهداری خط تولید کارخانه‌ها از طریق ارسال پیام هشدار به مسؤولان، ارسال گزارشات تخلفات رانندگی توسط پیام کوتاه،‌ ارائه خدمات بانکی از طریق پیام کوتاه، ارائه خدمات بانکی از طریق پیام کوتاه مثل اطلاع از موجودی حساب‌ها و غیره مورد بهره برداری قرار می گیرد.

بیشتر

تلویزیون پروتکل اینترنت(IPTV)

IP TV روشی است که خدمات تلویزیونی بجای شیوه های قدیمی مثل سیگنال‌های ماهواره‌ای و مدل تلویزیون‌های کابلی،‌ از طریق بسته‌های اینترنتی و با استفاده از اینترنت و یا شبکه داخلی (LAN) به متقاضیان ارائه می گردد. شرکت رادسان برای مخاطبین این سرویس، امکان تجربه لذت‌ بخش گل‌چین کردن و تماشای برنامه‌های دلخواه‌شان را از میان انبوهی از برنامه‌ های متنوع فراهم آورده است. دسترسی به شبکه‌های اطلاع رسانی، حضور مجازی در کلاس‌های آموزشی، دریافت انواع خدمات بانکی، مطبوعاتی، پزشکی، بیمه و جا‌به‌جایی در پخش برنامه‌های تلویزیونی تنها بخشی از انواع خدماتی است که از طریق زیرساخت‌های مخابراتی و پروژه IPTV قابل دریافت است.

بهره‌گیری از این فناوری نیازمند، حق اشتراک و یک دستگاه IPTV است. به این ترتیب تولید کنندگان محتوای الکترونیکی با استفاده از سرویس‌های مختلف می‌توانند محصولات خود را ارائه کنند و بطور حتم این موضوع یک فرصت جدید برای درآمدزایی است.

اپراتور مجازی تلفن همراه (MVNO)

اپراتور مجازی شبکه تلفن همراه، و یا اپراتور شبکه‌های تحت لیسانس (MOLO) نوعی اپراتور بی سیم تلفنی است که خود عملأ دارای امکانات فیزیکی برای ارسال مکالمات و داده‌ها نمی‌باشد و با بستن قرارداد با اپراتورهای دیگر که دارای امکانات ارسال مکالمه و داده‌ها هستند، این خدمات را بصورت عمده خریداری کرده و با نشان خود به فروش آن در بازار اقدام می کند. اپراتورهای مجازی تلفن همراه می‌توانند محتوا یا اپلیکیشن مورد نظر خود را از طریق تلفن همراه برای مخاطبین ارسال کنند. شرکت رادسان یکی از پیشگامان ورود به این حوزه است و همیشه در تلاش بوده تا بر اساس امکانات فنی و اجرایی خود استانداردهای ارائه این خدمات را بالاتر ببرد.

شبیه ساز (3D Simulation)

شرکت رادسان یکی از پیشگامان طراحی و ساخت شبیه ساز نظامی در کشور است ، طراحی و ساخت برخی از پیشرفته ترین شبیه ساز های سه بعدی کشور به دست متخصصان این شرکت صورت گرفته است ، از برخی از شبیه ساز های تولید شده میتوان به شبیه سازهای انواع سلاح های دوش پرتاب ، شبیه ساز خودرو زرهی ، شبیه ساز دریایی ، شبیه ساز ناوبری دریایی از جمله شبیه ساز ناوچه های جنگی ، شبیه ساز سلاح سبک ، استفاده از فناوری پیشرفته HMD در ساخت برخی از شبیه ساز ها و همچنین تجربه ساخت محیط های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده AR تنها گوشه ای از توانمندی های شرکت در این حوزه میباشد .

حوزه سرگرمی

شرکت رادسان ، با استفاده از آخرین متد روز دنیا در امور هنری؛ وهمچنین انجام فعالیت های حرفه ای در تمام مراحل روند توسعه و توانایی بکارگیری تکنولوژی برای تولید یک محصول مبتکرانه و دارا بودن تخصص در تمام حوزه‌های هنر و توسعه بازی از امکانات فنی‌اش، برای یک محصول خلاقانه و بی‌نظیر بهره می‌برد. با تجربه در زمینه انجام پروژه‌های 3D high-poly و low poly، مدل سازی معماری،رندر، UV mapping، نوردهی، انیمیشن سازی، خدمات زیر را نیز به مشتریان خود ارائه می‌دهد:


  • طراحی و توسعه انجین سه بعدی Playbit
  • تجربه کاری با انواع انجین های برتر Unity3D, CryEngine, UnrealEngine, OGRE
  • مدیریت تایم‌لاین و دارایی‌ها
  • پروژه‌های استارت‌آپ
  • توسعه بازی و تحلیل داده‌ها
  • تحقیق و توسعه
  • طراحی و انجام پروژه‌های هنری

توسعه نرم‌افزار

شرکت رادسان به‌ عنوان پیش‌نیاز پروژه‌های بزرگ فناوری، چرخه کامل توسعه نرم‌افزار را به ‌خوبی پیاده‌سازی کرده و تمام اپلیکیشن‌های طراحی شده توسط این شرکت قابل اجرا روی پلتفرم‌های مختلف وب و موبایل است. طراحی، توسعه و اجرای پروژه‌های بزرگ تحت وب یکی دیگر از حوزه‌های فعالیت شرکت است.

راه‌حل‌های دیجیتال

گروه فنی و مهندسی رادسان با آمادگی کامل در اجرای خدمات فنی،‌ مشاوره و ارائه راهکارهای نرم‌افزاری، راه‌اندازی سرور و سیستم‌های محاسباتی، راهکارهای ذخیره‌سازی اطلاعات، طراحی، اجرا و پشتیبانی شبکه، تأمین تجهیزات و پیاده‌سازی زیرساخت‌های مجازی مراکز داده، تأمین تجهیزات منابع پردازشی ذخیره‌سازی و شبکه‌ای،طراحی و اجرای مراکز داده، پیاده‌سازی راهکارهای پشتیبان‌گیری و....، همواره حضور پر رنگی را در عرصه فناوری های نو داشته است.

تماس با ما